De bovenkant van de pagina

Lean and Green Award uitreiking

Nov08

De eerstvolgende Lean and Green Award Uitreiking is op 8 november 2012. Om 10.00 uur voorafgaand aan het Connekt Congres 'The Next Connektion' start de uitreiking aan circa 60 bedrijven en gemeenten van de Lean and Green Award voor hun inspanningen om hun CO2 uitstoot met minimaal 20% te reduceren in een periode van 5 jaar. Voor deze Awarduitreiking is het Lean and Green netwerk van harte uitgenodigd. 

De eerste bedrijven die deze doelstelling al hebben bereikt, zullen tijdens het plenaire programma in de middag de Lean and Green Star in ontvangst nemen. Naast verdieping is er ook aandacht voor verbreding van het Lean and Green programma. Daarom staan op 8 november ook de eerste Lean and Green Personal Mobility Award Winners in de spotlights. Wilt u de Star en Personal Mobility uitreiking bijwonen tijdens het Connektcongres? Schrijft u zich dan in via deze link.

Foto uitreiking
Naar boven

Koplopers

Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen omtrent Lean and Green? Schrijf u dan hier in voor onze nieuwsbrief:

Contact

Bezoekadres
Kluyverweg 6
2629 HT Delft
T 015 - 251 65 65

Postadres
Postbus 48
2600 AA Delft
Contact